Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 08:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 08:28:00
-
St Ilgen-Sandhausen 08:33:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 08:37:00
-
Heidelberg Hbf 08:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 08:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 08:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 08:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 08:55:00
-
Mannheim Hbf 09:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 09:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 09:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 09:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 09:16:00
-
Limburgerhof 09:19:00
-
Schifferstadt 09:23:00
-
Schifferstadt Süd 09:26:00
-
Speyer Nord-West 09:30:00
-
Speyer Hbf 09:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 09:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 09:37:00
-
Lingenfeld 09:41:00
-
Germersheim 09:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 09:51:00
-
Rheinsheim 09:54:00
-
Philippsburg(Baden) 09:58:00
-
Huttenheim 10:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 10:06:00
-
Graben-Neudorf 10:08:00
-
Karlsdorf 10:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 10:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 10:18:00
-
Bruchsal 10:21:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bruchsal 08:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 08:38:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 08:36:00
-
Stettfeld-Weiher 08:38:00
-
Ubstadt-Weiher 08:41:00
-
Bruchsal 08:45:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bruchsal 08:49:00
-
Karlsruhe Hbf 09:01:00
-
Rastatt 09:18:00
-
Kuppenheim 09:27:00
-
Gaggenau Bf 09:31:00
-
Gernsbach Bf 09:40:00
-
Weisenbach 09:50:00
-
Forbach(Schwarzw) 09:57:00
-
Schönmünzach 10:09:00
-
Baiersbronn Bf 10:21:00
-
Freudenstadt Stadt 10:29:00
-
Freudenstadt Hbf 10:39:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 08:46:00
-
Wiesloch-Walldorf 08:50:00
-
St Ilgen-Sandhausen 08:54:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 08:58:00
-
Heidelberg Hbf 09:01:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 08:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 08:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 09:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 09:06:00
-
Heidelberg Hbf 09:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 09:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 09:19:00
-
Mannheim Hbf 09:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 09:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 09:35:00
-
Limburgerhof 09:41:00
-
Schifferstadt 09:46:00
-
Schifferstadt Süd 09:50:00
-
Speyer Nord-West 09:54:00
-
Speyer Hbf 09:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 10:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 10:02:00
-
Lingenfeld 10:05:00
-
Germersheim 10:09:00