Kronau in Bad Schönborn
Bahnhofstrasse 7,
76669Bad Schönborn
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 13:36:00
-
Stettfeld-Weiher 13:39:00
-
Ubstadt-Weiher 13:41:00
-
Bruchsal 13:45:00
-
Karlsruhe-Durlach 13:54:00
-
Karlsruhe Hbf 14:00:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 13:55:00
-
Wiesloch-Walldorf 13:59:00
-
St Ilgen-Sandhausen 14:03:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 14:06:00
-
Heidelberg Hbf 14:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 14:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 14:20:00
-
Mannheim Hbf 14:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 14:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 14:35:00
-
Limburgerhof 14:41:00
-
Schifferstadt 14:46:00
-
Schifferstadt Süd 14:50:00
-
Speyer Nord-West 14:54:00
-
Speyer Hbf 14:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 14:59:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 15:01:00
-
Lingenfeld 15:05:00
-
Germersheim 15:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 15:16:00
-
Sondernheim 15:19:00
-
Bellheim Bf 15:25:00
-
Rülzheim Bf 15:28:00
-
Rheinzabern Bf 15:31:00
-
Jockgrim Bf 15:35:00
-
Wörth(Rhein) 15:40:00
-
Karlsruhe Hbf 15:50:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bad Schönborn Süd 14:07:00
-
Stettfeld-Weiher 14:09:00
-
Ubstadt-Weiher 14:11:00
-
Bruchsal 14:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 14:18:00
-
Untergrombach 14:21:00
-
Weingarten(Baden) 14:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:30:00
-
Karlsruhe Hbf 14:36:00
Route:
-
Mingolsheim Bad Schönborn-Kronau, Bad Schönborn
-
Mingolsheim Volksbank, Bad Schönborn 14:11:00
-
Mingolsheim Rochus-Klinik, Bad Schönborn 14:13:00
-
Mingolsheim Thermarium, Bad Schönborn 14:14:00
-
Mingolsheim Schettler-Weil-Klinik, Bad Schönborn 14:15:00
-
Freibad, Östringen 14:19:00
-
Alte Post, Östringen 14:22:00
-
Östringen Mitte 14:24:00
-
Oberdorf, Östringen 14:26:00
-
Mühlhausener Straße, Östringen 14:28:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Rot-Malsch 14:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 14:28:00
-
St Ilgen-Sandhausen 14:33:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 14:37:00
-
Heidelberg Hbf 14:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 14:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 14:49:00
-
Mannheim-Seckenheim 14:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 14:55:00
-
Mannheim Hbf 15:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 15:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 15:16:00
-
Limburgerhof 15:19:00
-
Schifferstadt 15:23:00
-
Schifferstadt Süd 15:26:00
-
Speyer Nord-West 15:30:00
-
Speyer Hbf 15:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 15:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 15:37:00
-
Lingenfeld 15:41:00
-
Germersheim 15:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 15:51:00
-
Rheinsheim 15:54:00
-
Philippsburg(Baden) 15:58:00
-
Huttenheim 16:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 16:06:00
-
Graben-Neudorf 16:09:00
-
Karlsdorf 16:14:00
-
Bruchsal Am Mantel 16:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 16:18:00
-
Bruchsal 16:22:00
Route:
-
Bad Schönborn-Kronau
-
Bruchsal 14:28:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:38:00