Bahnhof in Bad Ems
Bahnhofsplatz 1,
56130Bad Ems
The next departure is direction Limburg(Lahn).
Route:
-
Bad Ems West
-
Bad Ems 09:49:00
-
Dausenau 09:53:00
-
Nassau(Lahn) 09:58:00
-
Obernhof(Lahn) 10:03:00
-
Laurenburg(Lahn) 10:10:00
-
Balduinstein 10:16:00
-
Fachingen(Lahn) 10:24:00
-
Diez 10:27:00
-
Limburg(Lahn) 10:31:00
Route:
-
Bad Ems West
-
Bad Ems 10:32:00
-
Dausenau 10:36:00
-
Nassau(Lahn) 10:44:00
-
Obernhof(Lahn) 10:49:00
-
Laurenburg(Lahn) 10:56:00
-
Balduinstein 11:07:00
-
Fachingen(Lahn) 11:11:00
-
Diez 11:15:00
-
Limburg(Lahn) 11:20:00
Route:
-
Bad Ems West
-
Nievern 10:33:00
-
Friedrichssegen 10:37:00
-
Niederlahnstein 10:43:00
-
Koblenz Hbf 10:50:00
-
Koblenz Stadtmitte 10:53:00
-
Mülheim-Kärlich 11:01:00
-
Weißenthurm 11:05:00
-
Andernach 11:10:00
-
Miesenheim 11:21:00
-
Plaidt 11:23:00
-
Kruft 11:28:00
-
Mendig 11:33:00
-
Thür 11:37:00
-
Kottenheim 11:41:00
-
Mayen Ost 11:45:00
Route:
-
Westbahnhof, Bad Ems
-
Thermalbad, Bad Ems 10:42:00
-
Katholische Kirche, Bad Ems 10:43:00
-
Gartenstraße, Bad Ems 10:44:00
-
Rathaus, Bad Ems 10:46:00
-
Schifflerweg, Bad Ems 10:47:00
-
Jugendherberge, Bad Ems 10:48:00
-
Jenny-Lind-Straße, Bad Ems 10:50:00
-
Taunusallee, Bad Ems 10:51:00
-
Paracelsus-Klinik, Bad Ems 10:56:00
Route:
-
Bad Ems West
-
Nievern 11:30:00
-
Friedrichssegen 11:35:00
-
Niederlahnstein 11:42:00
-
Koblenz Hbf 11:50:00
-
Koblenz Stadtmitte 11:53:00
-
Mülheim-Kärlich 12:01:00
-
Weißenthurm 12:05:00
-
Andernach 12:10:00
-
Miesenheim 12:20:00
-
Plaidt 12:22:00
-
Kruft 12:27:00
-
Mendig 12:32:00
-
Thür 12:36:00
-
Kottenheim 12:40:00
-
Mayen Ost 12:44:00
Route:
-
Bad Ems West
-
Bad Ems 11:32:00
-
Dausenau 11:36:00
-
Nassau(Lahn) 11:41:00
-
Obernhof(Lahn) 11:45:00
-
Laurenburg(Lahn) 11:52:00
-
Balduinstein 11:59:00
-
Fachingen(Lahn) 12:03:00
-
Diez 12:07:00
-
Limburg(Lahn) 12:14:00