Oberhausen in Augsburg
Ulmer Strasse ,
86156Augsburg
The next departure is direction Ulm Hbf.
Route:
-
Augsburg-Oberhausen
-
Neusäß 21:56:00
-
Westheim(Schwab) 21:59:00
-
Diedorf(Schwab) 22:02:00
-
Gessertshausen 22:07:00
-
Kutzenhausen 22:10:00
-
Dinkelscherben 22:16:00
-
Freihalden 22:23:00
-
Jettingen 22:27:00
-
Burgau(Schwab) 22:30:00
-
Mindelaltheim 22:34:00
-
Offingen 22:38:00
-
Günzburg 22:44:00
-
Leipheim 23:00:00
-
Nersingen 23:06:00
-
Neu-Ulm 23:12:00
-
Ulm Hbf 23:16:00
Route:
-
Oberhausen Bahnhof, Augsburg (Bayern)
-
Wertachbrücke, Augsburg (Bayern) 21:55:00
-
Ottostraße, Augsburg (Bayern) 21:58:00
-
MAN, Augsburg (Bayern) 21:59:00
-
Haindl, Augsburg (Bayern) 22:00:00
-
Stephingerberg, Augsburg (Bayern) 22:01:00
-
Klinik Vincentinum, Augsburg (Bayern) 22:02:00
-
Pilgerhausstraße, Augsburg (Bayern) 22:03:00
-
Barfüßerbrücke/Brecht-Haus, Augsburg (Bayern) 22:04:00
-
City-Galerie/VHS, Augsburg (Bayern) 22:05:00
-
Margaret, Augsburg (Bayern) 22:06:00
-
Hochschule, Augsburg (Bayern) 22:08:00
-
Rotes Tor, Augsburg (Bayern) 22:10:00
-
Alpenstraße, Augsburg (Bayern) 22:12:00
-
Prinz-Karl-Viertel, Augsburg (Bayern) 22:13:00
-
Windprechtstraße, Augsburg (Bayern) 22:15:00
-
Memminger Straße, Augsburg (Bayern) 22:16:00
-
Eichleitnerstraße, Augsburg (Bayern) 22:18:00
-
Göggingen Bergstraße, Augsburg (Bayern) 22:21:00
Route:
-
Augsburg-Oberhausen
-
Gersthofen 22:01:00
-
Gablingen 22:05:00
-
Langweid(Lech) 22:08:00
-
Herbertshofen 22:12:00
-
Meitingen 22:15:00
-
Westendorf 22:18:00
-
Nordendorf 22:21:00
-
Mertingen Bahnhof 22:26:00
-
Bäumenheim 22:29:00
-
Donauwörth 22:34:00
-
Otting-Weilheim 22:52:00
-
Treuchtlingen 23:01:00
Route:
-
Augsburg-Oberhausen
-
Augsburg Hbf 22:01:00
Route:
-
Oberhausen Bahnhof, Augsburg (Bayern)
-
Wertachbrücke, Augsburg (Bayern) 22:01:00
-
Senkelbach, Augsburg (Bayern) 22:03:00
-
Fischertor, Augsburg (Bayern) 22:04:00
-
Mozarthaus/Kolping, Augsburg (Bayern) 22:05:00
-
Dom/Stadtwerke, Augsburg (Bayern) 22:07:00
-
Rathausplatz, Augsburg (Bayern) 22:09:00
-
Moritzplatz, Augsburg (Bayern) 22:10:00
-
Königsplatz, Augsburg (Bayern) 22:12:00
-
Th.-Heuss-Platz/IHK, Augsburg (Bayern) 22:17:00
-
Rotes Tor, Augsburg (Bayern) 22:19:00
-
Haunstetter Straße Bahnhof, Augsburg (Bayern) 22:20:00
-
Schertlinstraße, Augsburg (Bayern) 22:21:00
-
Berufsschule, Augsburg (Bayern) 22:22:00
-
Sportanlage Süd P+R, Augsburg (Bayern) 22:24:00
-
Beim Dürren Ast, Augsburg (Bayern) 22:25:00
-
Volkssiedlung, Augsburg (Bayern) 22:27:00
-
Haunstetten Baugenossenschaft, Augsburg (Bayern) 22:28:00
-
Haunstetten Messerschmitt, Augsburg (Bayern) 22:29:00
-
Haunstetten Nord, Augsburg (Bayern) 22:30:00
Route:
-
Oberhausen Bahnhof, Augsburg (Bayern)
-
St. Thaddäus, Augsburg (Bayern) 22:00:00
-
Heimgarten, Augsburg (Bayern) 22:01:00
-
Schärtlstraße, Augsburg (Bayern) 22:02:00
-
Kriegshaber, Augsburg (Bayern) 22:03:00
-
Neusässer Straße, Augsburg (Bayern) 22:04:00
-
Stenglinstraße, Augsburg (Bayern) 22:06:00
-
Uniklinik BKH, Augsburg (Bayern) 22:07:00
-
Augsburg (Bayern) West P+R 22:09:00