Morellstr. in Augsburg
Schertlinstrasse ,
86159Augsburg
The next departure is direction Augsburg Hbf.
Route:
-
Augsburg Morellstr.
-
Augsburg Hbf 11:09:00
Route:
-
Augsburg Morellstr.
-
Augsburg Messe 11:19:00
-
Inningen 11:23:00
-
Bobingen 11:28:00
-
Oberottmarshausen 11:32:00
-
Graben(Lechfeld)Gewerbepark 11:37:00
-
Lagerlechfeld 11:40:00
-
Klosterlechfeld 11:44:00
-
Kaufering 11:52:00
-
Landsberg(L)Schule 12:11:00
-
Landsberg(Lech) 12:13:00
Route:
-
Windprechtstraße, Augsburg (Bayern)
-
Prinz-Karl-Viertel, Augsburg (Bayern) 11:24:00
-
Bismarckbrücke, Augsburg (Bayern) 11:26:00
-
Rotes Tor, Augsburg (Bayern) 11:29:00
-
Hochschule, Augsburg (Bayern) 11:30:00
-
Margaret, Augsburg (Bayern) 11:32:00
-
City-Galerie/VHS, Augsburg (Bayern) 11:33:00
-
Barfüßerbrücke/Brecht-Haus, Augsburg (Bayern) 11:35:00
-
Pilgerhausstraße, Augsburg (Bayern) 11:37:00
-
Klinik Vincentinum, Augsburg (Bayern) 11:38:00
-
Stephingerberg, Augsburg (Bayern) 11:39:00
-
Haindl, Augsburg (Bayern) 11:40:00
-
MAN, Augsburg (Bayern) 11:42:00
-
Ottostraße, Augsburg (Bayern) 11:43:00
-
Wertachbrücke, Augsburg (Bayern) 11:46:00
-
Oberhausen Bahnhof, Augsburg (Bayern) 11:49:00
-
Landvogtstraße, Augsburg (Bayern) 11:51:00
-
Kulturhaus abraxas, Augsburg (Bayern) 11:52:00
-
Reinöhlstraße, Augsburg (Bayern) 11:53:00
-
Flandernstraße, Augsburg (Bayern) 11:54:00
-
Ludwigshafener Straße, Augsburg (Bayern) 11:55:00
-
Bgm.-Bohl-Straße, Augsburg (Bayern) 11:58:00
-
Pfersee, Augsburg (Bayern) 11:59:00
-
Hans-Adlhoch-Straße, Augsburg (Bayern) 12:05:00
-
Chemnitzer Straße, Augsburg (Bayern) 12:06:00
-
Preßburger Straße, Augsburg (Bayern) 12:07:00
-
Pfersee Süd, Augsburg (Bayern) 12:08:00
Route:
-
Windprechtstraße, Augsburg (Bayern)
-
Memminger Straße, Augsburg (Bayern) 11:27:00
-
Eichleitnerstraße, Augsburg (Bayern) 11:29:00
-
Göggingen Bergstraße, Augsburg (Bayern) 11:32:00
Route:
-
Augsburg Morellstr.
-
Augsburg Messe 11:33:00
-
Inningen 11:36:00
-
Bobingen 11:41:00
-
Schwabmünchen 11:48:00
-
Buchloe 12:00:00
-
Kaufbeuren 12:41:00
-
Biessenhofen 12:49:00
-
Ebenhofen 12:52:00
-
Marktoberdorf 12:57:00
-
Marktoberdorf Schule 13:07:00
-
Leuterschach 13:12:00
-
Lengenwang 13:20:00
-
Seeg 13:26:00
-
Weizern-Hopferau 13:34:00
-
Füssen 13:46:00
Route:
-
Augsburg Morellstr.
-
Augsburg Hbf 11:43:00