Bahnhof in Asperg
Eisenbahnstrasse 48,
71679Asperg
The next departure is direction Stuttgart Schwabstr..
Route:
-
Asperg
-
Ludwigsburg 20:46:00
-
Kornwestheim Pbf 20:49:00
-
Stuttgart-Zuffenhausen 20:53:00
-
Stuttgart-Feuerbach 20:56:00
-
Stuttgart Nord 20:58:00
-
Stuttgart Hbf (tief) 21:02:00
-
Stuttgart Stadtmitte 21:04:00
-
Stuttgart Feuersee 21:06:00
-
Stuttgart Schwabstr. 21:08:00
Route:
-
Asperg
-
Tamm(Württ) 20:49:00
-
Bietigheim-Bissingen 20:54:00
Route:
-
Bahnhof, Asperg
-
Wilhelmsplatz, Asperg 20:52:00
-
Stadtmitte, Asperg 20:54:00
-
Weinstraße, Asperg 20:55:00
-
Markgröninger Straße, Asperg 20:56:00
-
Am Wasserturm, Markgröningen 20:57:00
-
Klinik/Schule, Markgröningen 20:58:00
-
Steinbeisstraße, Markgröningen 21:00:00
-
Abzw. Bahnhof, Markgröningen 21:01:00
-
Markgröningen Mitte/Wernerstraße 21:02:00
-
Markgröningen Mitte/Volksbank 21:03:00
-
Heyd-Schule, Markgröningen 21:04:00
-
Haus Frank, Markgröningen 21:06:00
-
Unterriexingen Industriegebiet, Markgröningen 21:10:00
-
Unterriexingen Hauptstraße, Markgröningen 21:11:00
-
Unterriexingen Glemsbrücke, Markgröningen 21:12:00
-
Mühlstraße, Oberriexingen 21:17:00
Route:
-
Bahnhof, Asperg
-
Saarstraße, Asperg 20:54:00
-
Neckarstraße, Asperg 20:55:00
-
Im Waldeck, Asperg 20:56:00
-
Mörikestraße, Ludwigsburg (Württ) 20:57:00
-
Osterholz, Ludwigsburg (Württ) 20:58:00
-
Mann + Hummel, Ludwigsburg (Württ) 21:00:00
-
Groenerstraße, Ludwigsburg (Württ) 21:01:00
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ) 21:03:00
-
Ludwigsburg (Württ) 21:10:00
Route:
-
Bahnhof, Asperg
-
Wilhelmsplatz, Asperg 20:53:00
-
Volksbank, Asperg 20:55:00
-
Stadtmitte, Asperg 20:57:00
-
Möglinger Straße, Asperg 20:58:00
Route:
-
Bahnhof, Asperg
-
Saarstraße, Asperg 21:09:00
-
Neckarstraße, Asperg 21:10:00
-
Im Waldeck, Asperg 21:11:00
-
Mörikestraße, Ludwigsburg (Württ) 21:12:00
-
Osterholz, Ludwigsburg (Württ) 21:13:00
-
Mann + Hummel, Ludwigsburg (Württ) 21:15:00
-
Groenerstraße, Ludwigsburg (Württ) 21:16:00
-
Hoferstraße, Ludwigsburg (Württ) 21:18:00
-
Ludwigsburg (Württ) 21:25:00
-
Arsenalplatz, Ludwigsburg (Württ) 21:30:00
-
Rathaus, Ludwigsburg (Württ) 21:32:00
-
Blühendes Barock, Ludwigsburg (Württ) 21:33:00
-
Schorndorfer Tor, Ludwigsburg (Württ) 21:34:00
-
Alter Oßweiler Weg, Ludwigsburg (Württ) 21:35:00
-
Berliner Platz, Ludwigsburg (Württ) 21:36:00
-
Danziger Straße, Ludwigsburg (Württ) 21:38:00
-
Brünner Straße, Ludwigsburg (Württ) 21:39:00
-
Neckargröningen Schießtal, Remseck am Neckar 21:45:00
-
Hochberg Adlerplatz, Remseck am Neckar 21:47:00
-
Hochberg Alexandrinenplatz, Remseck am Neckar 21:48:00
-
Hochberg Rotweg, Remseck am Neckar 21:49:00
-
Hochdorf Hochberger Straße, Remseck am Neckar 21:50:00
-
Hochdorf Wilhelmsplatz, Remseck am Neckar 21:51:00
-
Hochdorf Poppenweiler Straße, Remseck am Neckar 21:52:00
-
Poppenweiler Jahnstraße, Ludwigsburg (Württ) 21:54:00
-
Poppenweiler Friedhof, Ludwigsburg (Württ) 21:55:00
-
Poppenweiler Zehntscheuer, Ludwigsburg (Württ) 21:56:00
-
Poppenweiler Steinheimer Straße, Ludwigsburg (Würt 21:57:00
-
Poppenweiler Burghaldenstraße, Ludwigsburg (Württ) 21:59:00