Bahnhof in Amberg
Bahnhofsplatz ,
92224Amberg
The next departure is direction Dorfplatz, Freudenberg (Oberpfalz).
Route:
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz)
-
Regensburger Straße, Amberg (Oberpfalz) 05:03:00
-
Regensburger Hof, Amberg (Oberpfalz) 05:04:00
-
Mosacherweg, Amberg (Oberpfalz) 05:05:00
-
GMG Asamstraße, Amberg (Oberpfalz) 05:06:00
-
Berliner Straße, Amberg (Oberpfalz) 05:07:00
-
Friedlandstraße, Amberg (Oberpfalz) 05:07:00
-
Kleinraigering, Amberg (Oberpfalz) 05:08:00
-
Raigering Dorfplatz, Amberg (Oberpfalz) 05:09:00
-
Raigering Hofmark, Amberg (Oberpfalz) 05:10:00
-
Raigering Büchsenham, Amberg (Oberpfalz) 05:11:00
-
Lintach Gasthof Lukas, Freudenberg (Oberpfalz) 05:12:00
-
Lintach Post, Freudenberg (Oberpfalz) 05:12:00
-
Lintach Lintacher Mühle, Freudenberg (Oberpfalz) 05:13:00
-
Geiselhof, Freudenberg (Oberpfalz) 05:14:00
-
Hammermühle, Freudenberg (Oberpfalz) 05:16:00
-
Dorfplatz, Freudenberg (Oberpfalz) 05:19:00
Route:
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz)
-
Maxplatz, Amberg (Oberpfalz) 05:06:00
-
Am Kugelfang, Amberg (Oberpfalz) 05:07:00
-
Lagerhaus, Amberg (Oberpfalz) 05:08:00
-
Neumühle, Amberg (Oberpfalz) 05:09:00
-
Schweighof-Neubernricht Kreuzung, Amberg (Oberpfal 05:10:00
-
Kienlohe, Hahnbach 05:10:00
-
Ursulapoppenricht, Hahnbach 05:12:00
-
Mimbach Abzw., Hahnbach 05:14:00
-
Kainsricht Abzw., Gebenbach 05:16:00
-
Gebenbach 05:18:00
-
Abzw. Burgstall, Gebenbach 05:20:00
-
Kreuzweiher B14, Hirschau 05:24:00
-
Burgstraße, Hirschau 05:25:00
-
Marktplatz, Hirschau 05:26:00
-
Edeka-Markt, Hirschau 05:27:00
-
Kaolinwerk, Hirschau 05:29:00
-
Schnaittenbach Scharhof, Hirschau 05:31:00
-
Schule, Schnaittenbach 05:32:00
-
Rathaus, Schnaittenbach 05:33:00
-
Alte Post, Schnaittenbach 05:33:00
-
Gasthof Weidner, Schnaittenbach 05:35:00
-
Nettomarkt, Schnaittenbach 05:35:00
Route:
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz)
-
Maxplatz, Amberg (Oberpfalz) 05:17:00
-
Gümbelstraße, Amberg (Oberpfalz) 05:19:00
-
Luitpoldhütte Hauptpforte, Amberg (Oberpfalz) 05:19:00
-
Luitpoldhütte Rohrwerk, Amberg (Oberpfalz) 05:20:00
-
Amberg-Witzlhof, Poppenricht 05:21:00
-
Traßlberg Goethestraße, Poppenricht 05:22:00
-
Drei Mohren, Poppenricht 05:25:00
-
Rabenleite, Poppenricht 05:26:00
-
Tafelberg, Sulzbach-Rosenberg 05:27:00
-
Lohe, Sulzbach-Rosenberg 05:28:00
-
Rohrwerk, Sulzbach-Rosenberg 05:29:00
-
Sparkasse, Sulzbach-Rosenberg 05:31:00
-
Dultplatz, Sulzbach-Rosenberg 05:33:00
-
Kindergarten St.Anna, Sulzbach-Rosenberg 05:35:00
-
Obere Gartenstraße, Sulzbach-Rosenberg 05:36:00
-
Rosenberger Straße, Sulzbach-Rosenberg 05:37:00
-
Luitpoldplatz, Sulzbach-Rosenberg 05:40:00
-
Nürnberger Straße, Sulzbach-Rosenberg 05:41:00
-
Gymnasium, Sulzbach-Rosenberg 05:42:00
-
Post, Sulzbach-Rosenberg 05:44:00
-
Bahnhof, Sulzbach-Rosenberg 05:45:00
-
Hofgartenstraße, Sulzbach-Rosenberg 05:46:00
-
Kindergarten St.Anna, Sulzbach-Rosenberg 05:47:00
-
Dultplatz, Sulzbach-Rosenberg 05:49:00
-
Sparkasse, Sulzbach-Rosenberg 05:52:00
-
Rohrwerk, Sulzbach-Rosenberg 05:54:00
-
Lohe, Sulzbach-Rosenberg 05:56:00
-
Tafelberg, Sulzbach-Rosenberg 05:57:00
-
Rabenleite, Poppenricht 05:58:00
-
Drei Mohren, Poppenricht 05:59:00
-
Traßlberg Goethestraße, Poppenricht 06:01:00
-
Amberg-Witzlhof, Poppenricht 06:02:00
-
Luitpoldhütte Rohrwerk, Amberg (Oberpfalz) 06:03:00
-
Luitpoldhütte Hauptpforte, Amberg (Oberpfalz) 06:04:00
-
Gümbelstraße, Amberg (Oberpfalz) 06:05:00
-
Maxplatz, Amberg (Oberpfalz) 06:07:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 06:10:00
Route:
-
Amberg
-
Schwandorf 05:30:00
Route:
-
Amberg
-
Sulzbach-Rosenberg 05:26:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 05:35:00
-
Etzelwang 05:44:00
-
Hartmannshof 05:49:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 05:58:00
-
Nürnberg Hbf 06:14:00
Route:
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz)
-
Maxplatz, Amberg (Oberpfalz) 05:22:00
-
Obersdorfer Brücke, Amberg (Oberpfalz) 05:24:00
-
Luitpoldhöhe Dr.-Robert-Strell-Straße, Amberg (Obe 05:27:00
-
Luitpoldhöhe Selgradstr., Amberg (Oberpfalz) 05:28:00
-
Luitpoldhöhe Hörburgerstraße, Amberg (Oberpfalz) 05:29:00
-
Amberg-Witzlhof, Poppenricht 05:30:00
-
Traßlberg Silcherstraße, Poppenricht 05:31:00
-
Traßlberg Dorfplatz, Poppenricht 05:32:00
-
Traßlberg Bahnunterführung, Poppenricht 05:33:00
-
Traßlberg Finkenweg, Poppenricht 05:34:00
-
Amberg-Witzlhof, Poppenricht 05:35:00
-
Luitpoldhütte Rohrwerk, Amberg (Oberpfalz) 05:36:00
-
Luitpoldhütte Hauptpforte, Amberg (Oberpfalz) 05:37:00
-
Gümbelstraße, Amberg (Oberpfalz) 05:38:00
-
Obersdorfer Brücke, Amberg (Oberpfalz) 05:39:00
-
Maxplatz, Amberg (Oberpfalz) 05:41:00
-
Bahnhof, Amberg (Oberpfalz) 05:48:00