Bahnhof in Altenstadt a.d. Waldnaab
,
92665Altenstadt a.d. Waldnaab
The next departure is direction Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz.
Route:
-
Bahnhof, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab 11:43:00
-
Max-Reger-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab 11:45:00
-
Industriegebiet Am Forst, Weiden i.d. Oberpfalz 11:47:00
-
Waldlust, Weiden i.d. Oberpfalz 11:49:00
-
Lessingstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 11:50:00
-
Ulrich-Schönberger-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 11:51:00
-
Stadtfriedhof, Weiden i.d. Oberpfalz 11:52:00
-
Justizgebäude/Klinikum, Weiden i.d. Oberpfalz 11:54:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 11:55:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 11:57:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 11:59:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Max-Reger-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab 11:45:00
-
Industriegebiet Am Forst, Weiden i.d. Oberpfalz 11:47:00
-
Waldlust, Weiden i.d. Oberpfalz 11:49:00
-
Lessingstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 11:50:00
-
Ulrich-Schönberger-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 11:51:00
-
Stadtfriedhof, Weiden i.d. Oberpfalz 11:52:00
-
Justizgebäude/Klinikum, Weiden i.d. Oberpfalz 11:54:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 11:55:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 11:57:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 11:59:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Großparkplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 11:52:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 11:53:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 11:54:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 11:56:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 11:57:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 11:58:00
-
Tirschenreuther Straße, Neustadt a.d. Waldnaab 11:59:00
-
Wöllershof, Störnstein 12:01:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 11:57:00
-
Luhe-Wildenau 12:06:00
-
Luhe 12:08:00
-
Wernberg 12:15:00
-
Pfreimd 12:20:00
-
Nabburg 12:24:00
-
Schwarzenfeld(Opf) 12:31:00
-
Irrenlohe 12:34:00
-
Schwandorf 12:38:00
-
Maxhütte-Haidhof 12:49:00
-
Regenstauf 12:58:00
-
Regensburg Hbf 13:11:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Neustadt(Waldnaab) 12:02:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 12:04:00
-
Weiherhammer 12:12:00
-
Freihung 12:20:00
-
Vilseck 12:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 12:41:00
-
Etzelwang 12:46:00
-
Hartmannshof 12:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 12:59:00
-
Nürnberg Hbf 13:15:00