Bahnhof in Altenstadt a.d. Waldnaab
,
92665Altenstadt a.d. Waldnaab
The next departure is direction Neustadt(Waldnaab).
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Neustadt(Waldnaab) 09:02:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 09:04:00
-
Weiherhammer 09:12:00
-
Freihung 09:20:00
-
Vilseck 09:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 09:41:00
-
Etzelwang 09:46:00
-
Hartmannshof 09:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 09:59:00
-
Nürnberg Hbf 10:15:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Windischeschenbach 09:14:00
-
Reuth(b Erbendorf) 09:21:00
-
Wiesau(Oberpf) 09:29:00
-
Pechbrunn 09:35:00
-
Marktredwitz 09:43:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Max-Reger-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab 09:15:00
-
Industriegebiet Am Forst, Weiden i.d. Oberpfalz 09:17:00
-
Waldlust, Weiden i.d. Oberpfalz 09:19:00
-
Lessingstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 09:20:00
-
Ulrich-Schönberger-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 09:21:00
-
Stadtfriedhof, Weiden i.d. Oberpfalz 09:22:00
-
Justizgebäude/Klinikum, Weiden i.d. Oberpfalz 09:24:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 09:25:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 09:27:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 09:29:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Bahnhof, Altenstadt a.d. Waldnaab 09:21:00
-
Neue Katholische Kirche, Altenstadt a.d. Waldnaab 09:22:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 09:23:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 09:24:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 09:26:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 09:27:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 09:28:00
-
Bergmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 09:30:00
-
Steinleite, Störnstein 09:32:00
-
Floßerstraße, Störnstein 09:33:00
-
Gemeindezentrum, Störnstein 09:34:00
-
Bahnhof, Störnstein 09:35:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 09:36:00
-
Würnreuth, Floß 09:37:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 09:38:00
-
Marktplatz, Floß 09:39:00
-
Tankstelle Krapf, Floß 09:40:00
-
Hardtheim, Floß 09:41:00
-
Plankenhammer, Floß 09:42:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 09:43:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 09:44:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 09:45:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 09:47:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 09:48:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 09:49:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 09:50:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 09:51:00
Route:
-
Bahnhof, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Neue Katholische Kirche, Altenstadt a.d. Waldnaab 09:22:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 09:23:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 09:24:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 09:26:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 09:27:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 09:28:00
-
Bergmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 09:30:00
-
Steinleite, Störnstein 09:32:00
-
Floßerstraße, Störnstein 09:33:00
-
Gemeindezentrum, Störnstein 09:34:00
-
Bahnhof, Störnstein 09:35:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 09:36:00
-
Würnreuth, Floß 09:37:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 09:38:00
-
Marktplatz, Floß 09:39:00
-
Tankstelle Krapf, Floß 09:40:00
-
Hardtheim, Floß 09:41:00
-
Plankenhammer, Floß 09:42:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 09:43:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 09:44:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 09:45:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 09:47:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 09:48:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 09:49:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 09:50:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 09:51:00