Bahnhof in Altenstadt a.d. Waldnaab
,
92665Altenstadt a.d. Waldnaab
The next departure is direction Neustadt(Waldnaab).
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Neustadt(Waldnaab) 05:52:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 05:56:00
-
Luhe-Wildenau 06:03:00
-
Luhe 06:06:00
-
Wernberg 06:11:00
-
Pfreimd 06:16:00
-
Nabburg 06:20:00
-
Schwarzenfeld(Opf) 06:27:00
-
Irrenlohe 06:30:00
-
Schwandorf 06:35:00
-
Maxhütte-Haidhof 07:09:00
-
Regenstauf 07:18:00
-
Regensburg Hbf 07:29:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 06:04:00
-
Weiherhammer 06:11:00
-
Freihung 06:19:00
-
Vilseck 06:29:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 06:42:00
-
Etzelwang 06:48:00
-
Hartmannshof 06:54:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 07:02:00
-
Nürnberg Hbf 07:19:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Max-Reger-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab 06:15:00
-
Industriegebiet Am Forst, Weiden i.d. Oberpfalz 06:17:00
-
Waldlust, Weiden i.d. Oberpfalz 06:19:00
-
Lessingstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 06:20:00
-
Ulrich-Schönberger-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 06:21:00
-
Stadtfriedhof, Weiden i.d. Oberpfalz 06:22:00
-
Justizgebäude/Klinikum, Weiden i.d. Oberpfalz 06:24:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 06:25:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 06:27:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 06:29:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Bahnhof, Altenstadt a.d. Waldnaab 06:16:00
-
Neue Katholische Kirche, Altenstadt a.d. Waldnaab 06:17:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 06:18:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 06:19:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 06:21:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 06:22:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 06:23:00
-
Bergmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 06:25:00
-
Steinleite, Störnstein 06:27:00
-
Floßerstraße, Störnstein 06:28:00
-
Gemeindezentrum, Störnstein 06:29:00
-
Bahnhof, Störnstein 06:30:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 06:31:00
-
Würnreuth, Floß 06:32:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 06:33:00
-
Marktplatz, Floß 06:34:00
-
Tankstelle Krapf, Floß 06:35:00
-
Hardtheim, Floß 06:36:00
-
Plankenhammer, Floß 06:37:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 06:38:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 06:39:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 06:40:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 06:42:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 06:43:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 06:44:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 06:45:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 06:46:00
Route:
-
Bahnhof, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Neue Katholische Kirche, Altenstadt a.d. Waldnaab 06:17:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 06:18:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 06:19:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 06:21:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 06:22:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 06:23:00
-
Bergmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 06:25:00
-
Steinleite, Störnstein 06:27:00
-
Floßerstraße, Störnstein 06:28:00
-
Gemeindezentrum, Störnstein 06:29:00
-
Bahnhof, Störnstein 06:30:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 06:31:00
-
Würnreuth, Floß 06:32:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 06:33:00
-
Marktplatz, Floß 06:34:00
-
Tankstelle Krapf, Floß 06:35:00
-
Hardtheim, Floß 06:36:00
-
Plankenhammer, Floß 06:37:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 06:38:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 06:39:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 06:40:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 06:42:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 06:43:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 06:44:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 06:45:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 06:46:00