Bahnhof in Altenstadt a.d. Waldnaab
,
92665Altenstadt a.d. Waldnaab
The next departure is direction Neustadt(Waldnaab).
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Neustadt(Waldnaab) 16:02:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Weiden(Oberpf) 16:03:00
-
Weiherhammer 16:09:00
-
Thansüß 16:16:00
-
Freihung 16:19:00
-
Vilseck 16:27:00
-
Neukirchen(b Sulzb) 16:41:00
-
Etzelwang 16:46:00
-
Hartmannshof 16:51:00
-
Hersbruck(r Pegnitz) 16:59:00
-
Nürnberg Hbf 17:15:00
Route:
-
Altenstadt(Waldnaab)
-
Windischeschenbach 16:14:00
-
Reuth(b Erbendorf) 16:21:00
-
Wiesau(Oberpf) 16:29:00
-
Pechbrunn 16:35:00
-
Marktredwitz 16:42:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Max-Reger-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:20:00
-
Industriegebiet Am Forst, Weiden i.d. Oberpfalz 16:22:00
-
Waldlust, Weiden i.d. Oberpfalz 16:24:00
-
Lessingstraße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:25:00
-
Ulrich-Schönberger-Straße, Weiden i.d. Oberpfalz 16:26:00
-
Stadtfriedhof, Weiden i.d. Oberpfalz 16:27:00
-
Justizgebäude/Klinikum, Weiden i.d. Oberpfalz 16:29:00
-
Josefskirche, Weiden i.d. Oberpfalz 16:30:00
-
Neues Rathaus, Weiden i.d. Oberpfalz 16:32:00
-
Bahnhof, Weiden i.d. Oberpfalz 16:34:00
Route:
-
Ernst-Kraus-Straße, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Bahnhof, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:21:00
-
Neue Katholische Kirche, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:22:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:23:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:24:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 16:26:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 16:27:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 16:28:00
-
Bergmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 16:30:00
-
Steinleite, Störnstein 16:32:00
-
Floßerstraße, Störnstein 16:33:00
-
Gemeindezentrum, Störnstein 16:34:00
-
Bahnhof, Störnstein 16:35:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 16:36:00
-
Würnreuth, Floß 16:37:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 16:38:00
-
Marktplatz, Floß 16:39:00
-
Tankstelle Krapf, Floß 16:40:00
-
Hardtheim, Floß 16:41:00
-
Plankenhammer, Floß 16:42:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 16:43:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 16:44:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 16:45:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 16:47:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 16:48:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 16:49:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 16:50:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 16:51:00
-
Diensthütte, Flossenbürg 16:55:00
-
Silberhütte, Bärnau 16:58:00
Route:
-
Bahnhof, Altenstadt a.d. Waldnaab
-
Neue Katholische Kirche, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:22:00
-
Pfarrplatz, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:23:00
-
Waldnaabbrücke, Altenstadt a.d. Waldnaab 16:24:00
-
Freyung, Neustadt a.d. Waldnaab 16:26:00
-
Stadtplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 16:27:00
-
Raiffeisenplatz, Neustadt a.d. Waldnaab 16:28:00
-
Bergmühle, Neustadt a.d. Waldnaab 16:30:00
-
Steinleite, Störnstein 16:32:00
-
Floßerstraße, Störnstein 16:33:00
-
Gemeindezentrum, Störnstein 16:34:00
-
Bahnhof, Störnstein 16:35:00
-
Diepoldsreuth Abzw., Floß 16:36:00
-
Würnreuth, Floß 16:37:00
-
Abzw. Bahnhof, Floß 16:38:00
-
Marktplatz, Floß 16:39:00
-
Tankstelle Krapf, Floß 16:40:00
-
Hardtheim, Floß 16:41:00
-
Plankenhammer, Floß 16:42:00
-
Plankenhammer Weiher, Floß 16:43:00
-
Altenhammer Kapellenberg, Flossenbürg 16:44:00
-
Altenhammer Sägeweiher, Flossenbürg 16:45:00
-
Abzw. Altenhammer, Flossenbürg 16:47:00
-
Forsthaus, Flossenbürg 16:48:00
-
Gasthof Schloßberg, Flossenbürg 16:49:00
-
Abzw. Gaisweiher, Flossenbürg 16:50:00
-
Gedenkstätte, Flossenbürg 16:51:00
-
Diensthütte, Flossenbürg 16:55:00
-
Silberhütte, Bärnau 16:58:00