Bahnhof Alsdorf-Annapark in Alsdorf
Am Güterbahnhof ,
52477Alsdorf
The next departure is direction Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.44.
Route:
-
Alsdorf-Annapark
-
Alsdorf-Kellersberg 07:31:00
-
Alsdorf-Mariadorf 07:32:00
-
Alsdorf Poststraße 07:35:00
-
Eschweiler-St.Jöris 07:39:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.44 07:48:00
Route:
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland)
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 07:33:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 07:34:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 07:35:00
-
Birk, Würselen 07:36:00
-
Immeln, Würselen 07:37:00
-
Gouleystraße, Würselen 07:37:00
-
Brückweg, Würselen 07:38:00
-
Parkhotel, Würselen 07:39:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 07:40:00
-
Paulinenstraße, Würselen 07:41:00
-
Kaisersruh, Würselen 07:42:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 07:43:00
-
Eulershof, Aachen 07:44:00
-
Sportpark Soers, Aachen 07:45:00
-
Alter Tivoli, Aachen 07:46:00
-
Rolandstraße, Aachen 07:48:00
-
Carolus Thermen, Aachen 07:49:00
-
STAWAG, Aachen 07:50:00
-
Blücherplatz, Aachen 07:51:00
-
Hansemannplatz, Aachen 07:54:00
-
Bushof, Aachen 07:56:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 08:02:00
-
Alter Posthof, Aachen 08:04:00
-
Misereor, Aachen 08:05:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 08:07:00
-
Normaluhr, Aachen 08:08:00
-
Rosenquelle, Aachen 08:09:00
-
Gillesbachtal, Aachen 08:09:00
-
Marienhospital, Aachen 08:10:00
-
Burtscheid, Aachen 08:11:00
-
Heißberg, Aachen 08:12:00
-
Bayernallee, Aachen 08:13:00
-
Siegel, Aachen 08:14:00
Route:
-
Alsdorf-Annapark
-
Alsdorf-Busch 07:34:00
-
Herzogenrath-August-Schmidt-Platz 07:36:00
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein 07:38:00
-
Herzogenrath 07:43:00
-
Kohlscheid 07:48:00
-
Aachen West 07:54:00
-
Aachen Schanz 07:57:00
-
Aachen Hbf 08:00:00
-
Aachen-Rothe Erde 08:04:00
-
Eilendorf 08:09:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf 08:13:00
Route:
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland)
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 07:33:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 07:34:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 07:35:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 07:35:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 07:36:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 07:37:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 07:38:00
-
Im Brühl, Baesweiler 07:39:00
-
Roskaul, Baesweiler 07:41:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 07:42:00
-
Reyplatz, Baesweiler 07:43:00
-
Maarstraße, Baesweiler 07:43:00
-
Gymnasium, Baesweiler 07:44:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 07:45:00
-
Parkstraße, Baesweiler 07:46:00
-
Bushof, Baesweiler 07:47:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 07:49:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 07:50:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 07:51:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 07:52:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 07:53:00
-
Im Brühl, Alsdorf (Rheinland) 07:54:00
-
Im Brühl Kirche, Alsdorf (Rheinland) 07:55:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 07:57:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 07:58:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 07:59:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 08:02:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 08:03:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 08:04:00
-
Birk, Würselen 08:05:00
-
Immeln, Würselen 08:06:00
-
Gouleystraße, Würselen 08:06:00
-
Brückweg, Würselen 08:07:00
-
Parkhotel, Würselen 08:08:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 08:10:00
-
Paulinenstraße, Würselen 08:11:00
-
Kaisersruh, Würselen 08:12:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 08:13:00
-
Eulershof, Aachen 08:14:00
-
Sportpark Soers, Aachen 08:15:00
-
Alter Tivoli, Aachen 08:16:00
-
Rolandstraße, Aachen 08:18:00
-
Carolus Thermen, Aachen 08:19:00
-
STAWAG, Aachen 08:20:00
-
Blücherplatz, Aachen 08:21:00
-
Hansemannplatz, Aachen 08:24:00
-
Bushof, Aachen 08:26:00
Route:
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland)
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 07:59:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 08:00:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 08:01:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 08:01:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 08:02:00
Route:
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland)
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 08:02:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 08:03:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 08:04:00
-
Birk, Würselen 08:05:00
-
Immeln, Würselen 08:06:00
-
Gouleystraße, Würselen 08:06:00
-
Brückweg, Würselen 08:07:00
-
Parkhotel, Würselen 08:08:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 08:10:00
-
Paulinenstraße, Würselen 08:11:00
-
Kaisersruh, Würselen 08:12:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 08:13:00
-
Eulershof, Aachen 08:14:00
-
Sportpark Soers, Aachen 08:15:00
-
Alter Tivoli, Aachen 08:16:00
-
Rolandstraße, Aachen 08:18:00
-
Carolus Thermen, Aachen 08:19:00
-
STAWAG, Aachen 08:20:00
-
Blücherplatz, Aachen 08:21:00
-
Hansemannplatz, Aachen 08:24:00
-
Bushof, Aachen 08:26:00