Bahnhof Ost in Adelsheim
Badstraße 1,
74740Adelsheim
The next departure is direction Wendlingen(Neckar).
Route:
-
Adelsheim Ost
-
Sennfeld 08:43:00
-
Roigheim 08:46:00
-
Möckmühl 08:50:00
-
Züttlingen 08:55:00
-
Siglingen 08:58:00
-
Neudenau 09:02:00
-
Herbolzheim(Jagst) 09:04:00
-
Untergriesheim 09:08:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 09:14:00
-
Neckarsulm 09:20:00
-
Heilbronn Sülmertor 09:23:00
-
Heilbronn Hbf 09:26:00
-
Nordheim(Württ) 09:34:00
-
Lauffen(Neckar) 09:39:00
-
Kirchheim(Neckar) 09:43:00
-
Walheim(Württ) 09:46:00
-
Besigheim 09:49:00
-
Bietigheim-Bissingen 09:55:00
-
Ludwigsburg 10:04:00
-
Kornwestheim Pbf 10:09:00
-
Esslingen(Neckar) 10:34:00
-
Plochingen 10:42:00
-
Wendlingen(Neckar) 10:50:00
Route:
-
Adelsheim Ost
-
Untere Austraße, Adelsheim 08:41:00
-
Abzw. Leibenstadter Straße, Adelsheim 08:41:00
-
Sennfeld Rathausplatz, Adelsheim 08:44:00
-
Sennfeld Korber Buckel, Adelsheim 08:45:00
-
Leibenstadt Ort, Adelsheim 08:49:00
-
Hergenstadt Ort, Adelsheim 08:53:00
-
Wemmershof, Adelsheim 08:55:00
-
Erlenbach, Ravenstein 09:03:00
-
Ballenberg Ort, Ravenstein 09:05:00
-
Unterwittstadt Ort, Ravenstein 09:07:00
-
Oberwittstadt Ort, Ravenstein 09:11:00
-
Hüngheim Ort, Ravenstein 09:15:00
-
Merchingen Ort, Ravenstein 09:18:00
-
RIO Süd, Osterburken 09:22:00
-
Alte Schule, Osterburken 09:24:00
-
Bahnhof, Osterburken 09:25:00
Route:
-
Untere Austraße, Adelsheim
-
Abzw. Leibenstadter Straße, Adelsheim 08:41:00
-
Sennfeld Rathausplatz, Adelsheim 08:44:00
-
Sennfeld Korber Buckel, Adelsheim 08:45:00
-
Leibenstadt Ort, Adelsheim 08:49:00
-
Hergenstadt Ort, Adelsheim 08:53:00
-
Wemmershof, Adelsheim 08:55:00
-
Erlenbach, Ravenstein 09:03:00
-
Ballenberg Ort, Ravenstein 09:05:00
-
Unterwittstadt Ort, Ravenstein 09:07:00
-
Oberwittstadt Ort, Ravenstein 09:11:00
-
Hüngheim Ort, Ravenstein 09:15:00
-
Merchingen Ort, Ravenstein 09:18:00
-
RIO Süd, Osterburken 09:22:00
-
Alte Schule, Osterburken 09:24:00
-
Bahnhof, Osterburken 09:25:00
Route:
-
Adelsheim Ost
-
Osterburken 09:21:00
Route:
-
Adelsheim Ost
-
Sennfeld 09:43:00
-
Roigheim 09:46:00
-
Möckmühl 09:50:00
-
Züttlingen 09:55:00
-
Siglingen 09:58:00
-
Neudenau 10:02:00
-
Herbolzheim(Jagst) 10:04:00
-
Untergriesheim 10:08:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 10:14:00
-
Neckarsulm 10:20:00
-
Heilbronn Sülmertor 10:23:00
-
Heilbronn Hbf 10:26:00
-
Nordheim(Württ) 10:34:00
-
Lauffen(Neckar) 10:39:00
-
Kirchheim(Neckar) 10:43:00
-
Walheim(Württ) 10:46:00
-
Besigheim 10:49:00
-
Bietigheim-Bissingen 10:55:00
-
Ludwigsburg 11:04:00
-
Kornwestheim Pbf 11:09:00
-
Esslingen(Neckar) 11:34:00
-
Plochingen 11:42:00
-
Wendlingen(Neckar) 11:50:00
Route:
-
Adelsheim Ost
-
Osterburken 10:21:00