Schanz in Aachen
Boxgraben 142,
52064Aachen
The next departure is direction Stolberg Mühlener Bahnhof.
Route:
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen
-
Karlsgraben, Aachen 11:20:00
-
Annastraße (Hans-Stercken-Platz), Aachen 11:21:00
-
Alter Posthof, Aachen 11:23:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 11:25:00
-
Bushof, Aachen 11:27:00
-
Hansemannplatz, Aachen 11:32:00
-
Kaiserplatz, Aachen 11:33:00
-
Scheibenstraße, Aachen 11:35:00
-
Josefskirche (Justizzentrum), Aachen 11:36:00
-
Elsassstraße, Aachen 11:38:00
-
Bahnhof Rothe Erde (Bus), Aachen 11:39:00
-
Zeppelinstraße, Aachen 11:40:00
-
Adenauerallee, Aachen 11:42:00
-
Schönforst, Aachen 11:44:00
-
Trierer Platz, Aachen 11:45:00
-
Königsberger Straße (Polizeipräsidium), Aachen 11:47:00
-
Brand Eckenerstraße, Aachen 11:49:00
-
Brand Ringstraße, Aachen 11:51:00
-
Brand, Aachen 11:53:00
-
Brand Kolpingstraße, Aachen 11:56:00
-
Brand Eilendorfer Straße, Aachen 11:57:00
-
Brand Goertzbrunnstraße, Aachen 11:57:00
-
Brand Freund, Aachen 11:58:00
-
Büsbach Elgermühle, Stolberg (Rhld.) 12:00:00
-
Büsbach Friedhof, Stolberg (Rhld.) 12:01:00
-
Büsbach Kirche, Stolberg (Rhld.) 12:03:00
-
Büsbach Markt, Stolberg (Rhld.) 12:04:00
-
Büsbach Aachener Straße, Stolberg (Rhld.) 12:05:00
-
Büsbach Bischofstraße, Stolberg (Rhld.) 12:06:00
-
Büsbach Büsbacher Berg, Stolberg (Rhld.) 12:07:00
-
Finkensief, Stolberg (Rhld.) 12:08:00
-
Altstadt (Bus), Stolberg (Rhld.) 12:10:00
-
Rathaus (Bus), Stolberg (Rhld.) 12:12:00
-
Rosental, Stolberg (Rhld.) 12:13:00
-
Mühlener Bahnhof (Bus), Stolberg (Rhld.) 12:15:00
Route:
-
Schanz (Jakobstraße), Aachen
-
Luisenhospital, Aachen 11:23:00
-
Misereor, Aachen 11:25:00
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen 11:27:00
-
Normaluhr, Aachen 11:28:00
-
Augustastraße (Suermondt-Ludwig-Museum), Aachen 11:30:00
-
Kaiserplatz, Aachen 11:32:00
-
Hansemannplatz, Aachen 11:33:00
-
Eurogress, Aachen 11:34:00
-
Ehrenmal/Lousberg, Aachen 11:35:00
-
Ponttor, Aachen 11:37:00
Route:
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen
-
Gartenstraße, Aachen 11:23:00
-
Kuckelkorn, Aachen 11:24:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 11:26:00
-
Westfriedhof, Aachen 11:27:00
-
Steppenberg, Aachen 11:28:00
-
Reutershag, Aachen 11:29:00
-
Philipp-Neri-Weg (Reutershag), Aachen 11:29:00
-
Kullen, Aachen 11:30:00
-
Steinbergweg, Aachen 11:31:00
-
Uniklinik, Aachen 11:33:00
Route:
-
Aachen Schanz
-
Aachen Hbf 11:27:00
Route:
-
Aachen Schanz
-
Aachen West 11:28:00
-
Herzogenrath 11:36:00
-
Übach-Palenberg 11:41:00
-
Geilenkirchen 11:44:00
-
Lindern 11:50:00
-
Hückelhoven-Baal 11:54:00
-
Erkelenz 11:59:00
-
Rheydt Hbf 12:05:00
-
Mönchengladbach Hbf 12:11:00
-
Neuss Hbf 12:24:00
-
Düsseldorf-Bilk 12:34:00
-
Düsseldorf Hbf 12:39:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 12:54:00
-
Wuppertal Hbf 13:00:00
-
Wuppertal-Barmen 13:05:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 13:08:00
-
Schwelm 13:13:00
-
Ennepetal 13:16:00
-
Hagen Hbf 13:24:00
-
Wetter(Ruhr) 13:34:00
-
Witten Hbf 13:40:00
-
Dortmund Hbf 13:51:00
Route:
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen
-
Reutershag, Aachen 11:32:00
-
Vaals Busstation, Niederlande 11:36:00
-
Vaals Sint Jozefplein, Niederlande 11:42:00
-
Vaals Heuvel, Niederlande 11:43:00
-
Vaals Lemierserberg, Niederlande 11:45:00
-
Vaals Lemiers, Niederlande 11:46:00
-
Vaals Lemiers A je Striekiezer, Niederlande 11:47:00
-
Vaals Lemiers Rijksweg/Harleserbeek, Niederlande 11:48:00
-
Vaals Lemiers Mamelis, Niederlande 11:49:00
-
Vaals Lemiers Benedictusberg, Niederlande 11:49:00
-
Gulpen-Wittem Nijswiller Rijksweg/Provincialeweg, 11:50:00
-
Gulpen-Wittem Wittem Nijswiller, Niederlande 11:51:00
-
Gulpen-Wittem Wittem Wahlwiller, Niederlande 11:53:00
-
Gulpen-Wittem Wittem Sinselbeek, Niederlande 11:55:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Oude Geul, Niederlande 11:57:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Busstation, Niederlande 11:58:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Brouwerij, Niederlande 12:01:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Slenakerweg, Niederlande 12:02:00
-
Gulpen-Wittem Ingber, Niederlande 12:04:00
-
Eijsden-Margraten Margraten Weg naar Reijmerstok, 12:05:00
-
Eijsden-Margraten Margraten Termaar, Niederlande 12:07:00
-
Eijsden-Margraten Margraten Rijksweg, Niederlande 12:07:00
-
Eijsden-Margr Margraten Amerikaanse Begraafplaats, 12:08:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Blankenberg, Nied 12:10:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Vendelstraat, Nie 12:11:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Limburgerstraat, 12:12:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Kloosterpad, Nied 12:14:00
-
Maastricht Heer Oude Molenweg, Niederlande 12:16:00
-
Maastricht Heer Akersteenweg, Niederlande 12:17:00
-
Maastricht Bonnefantenmuseum, Niederlande 12:21:00
-
Maastricht Centre Ceramique, Niederlande 12:23:00
-
Maastricht Wilhelminasingel, Niederlande 12:24:00
-
Maastricht Station (Bus), Niederlande 12:26:00