Hauptbahnhof in Aachen
Hackländerstrasse 5,
52064Aachen
The next departure is direction Aachen Bushof.
Route:
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen
-
Misereor, Aachen 15:39:00
-
Alter Posthof, Aachen 15:42:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:44:00
-
Bushof, Aachen 15:47:00
Route:
-
Aachen Hbf
-
Aachen Schanz 15:39:00
-
Aachen West 15:42:00
-
Kohlscheid 15:48:00
-
Herzogenrath 15:52:00
-
Übach-Palenberg 15:56:00
-
Geilenkirchen 16:00:00
-
Lindern 16:06:00
-
Brachelen 16:12:00
-
Hückelhoven-Baal 16:15:00
-
Erkelenz 16:20:00
-
Herrath 16:24:00
-
Wickrath 16:28:00
-
Rheydt Hbf 16:31:00
-
Mönchengladbach Hbf 16:37:00
-
Viersen 16:44:00
-
Anrath 16:49:00
-
Forsthaus 16:53:00
-
Krefeld Hbf 16:58:00
-
Krefeld-Oppum 17:01:00
-
Krefeld-Linn 17:04:00
-
Krefeld-Uerdingen 17:06:00
-
Krefeld-Hohenbudberg Chempark 17:09:00
-
Rheinhausen 17:13:00
-
Rheinhausen Ost 17:15:00
-
Duisburg-Hochfeld Süd 17:18:00
-
Duisburg Hbf 17:24:00
Route:
-
Aachen Hbf
-
Hergenrath 15:45:00
-
Welkenraedt 15:50:00
-
Dolhain-Gileppe 15:56:00
-
Verviers-Palais 16:02:00
-
Verviers Central 16:04:00
-
Pepinster 16:13:00
-
Nessonvaux 16:19:00
-
Fraipont 16:22:00
-
Trooz 16:25:00
-
Chaudfontaine 16:28:00
-
Chenee 16:33:00
-
Angleur 16:35:00
-
Liège-Guillemins 16:39:00
-
Liège-Carré 16:47:00
-
Liège-Saint-Lambert 16:50:00
Route:
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen
-
Normaluhr, Aachen 15:39:00
-
Rosenquelle, Aachen 15:40:00
-
Gillesbachtal, Aachen 15:40:00
-
Marienhospital, Aachen 15:41:00
-
Burtscheid, Aachen 15:42:00
-
Heißberg, Aachen 15:43:00
-
Bayernallee, Aachen 15:44:00
-
Siegel, Aachen 15:45:00
-
Bismarckturm, Aachen 15:46:00
-
Waldfriedhof, Aachen 15:47:00
Route:
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:44:00
-
Bushof, Aachen 15:47:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 15:50:00
-
Schanz (Vaalser Straße), Aachen 15:55:00
-
Reutershag, Aachen 16:02:00
-
Vaals Busstation, Niederlande 16:06:00
-
Vaals Sint Jozefplein, Niederlande 16:12:00
-
Vaals Heuvel, Niederlande 16:13:00
-
Vaals Lemierserberg, Niederlande 16:15:00
-
Vaals Lemiers, Niederlande 16:16:00
-
Vaals Lemiers A je Striekiezer, Niederlande 16:17:00
-
Vaals Lemiers Rijksweg/Harleserbeek, Niederlande 16:18:00
-
Vaals Lemiers Mamelis, Niederlande 16:19:00
-
Vaals Lemiers Benedictusberg, Niederlande 16:19:00
-
Gulpen-Wittem Nijswiller Rijksweg/Provincialeweg, 16:20:00
-
Gulpen-Wittem Wittem Nijswiller, Niederlande 16:21:00
-
Gulpen-Wittem Wittem Wahlwiller, Niederlande 16:23:00
-
Gulpen-Wittem Wittem Sinselbeek, Niederlande 16:25:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Oude Geul, Niederlande 16:27:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Busstation, Niederlande 16:28:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Brouwerij, Niederlande 16:31:00
-
Gulpen-Wittem Gulpen Slenakerweg, Niederlande 16:32:00
-
Gulpen-Wittem Ingber, Niederlande 16:34:00
-
Eijsden-Margraten Margraten Weg naar Reijmerstok, 16:35:00
-
Eijsden-Margraten Margraten Termaar, Niederlande 16:37:00
-
Eijsden-Margraten Margraten Rijksweg, Niederlande 16:37:00
-
Eijsden-Margr Margraten Amerikaanse Begraafplaats, 16:38:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Blankenberg, Nied 16:40:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Vendelstraat, Nie 16:41:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Limburgerstraat, 16:42:00
-
Eijsden-Margraten Cadier en Keer Kloosterpad, Nied 16:44:00
-
Maastricht Heer Oude Molenweg, Niederlande 16:46:00
-
Maastricht Heer Akersteenweg, Niederlande 16:47:00
-
Maastricht Bonnefantenmuseum, Niederlande 16:51:00
-
Maastricht Centre Ceramique, Niederlande 16:53:00
-
Maastricht Wilhelminasingel, Niederlande 16:54:00
-
Maastricht Station (Bus), Niederlande 16:56:00
Route:
-
Aachen Hbf
-
Köln Hbf 16:15:00
-
Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 17:17:00
-
Frankfurt(Main)Hbf 17:31:00