Hauptbahnhof in Aachen
Hackländerstrasse 5,
52064Aachen
The next departure is direction Ponttor.
Route:
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen
-
Normaluhr, Aachen 13:28:00
-
Augustastraße (Suermondt-Ludwig-Museum), Aachen 13:30:00
-
Kaiserplatz, Aachen 13:32:00
-
Hansemannplatz, Aachen 13:33:00
-
Eurogress, Aachen 13:34:00
-
Ehrenmal/Lousberg, Aachen 13:35:00
-
Ponttor, Aachen 13:37:00
Route:
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen
-
Misereor, Aachen 13:29:00
-
Luisenhospital, Aachen 13:30:00
-
Schanz (Jakobstraße), Aachen 13:32:00
-
Gartenstraße, Aachen 13:33:00
-
Kuckelkorn, Aachen 13:34:00
-
Venskyhäuschen, Aachen 13:36:00
-
Westfriedhof, Aachen 13:37:00
-
Uniklinik, Aachen 13:39:00
Route:
-
Aachen Hbf
-
Aachen-Rothe Erde 13:34:00
-
Eilendorf 13:39:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf 13:43:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.27 13:50:00
-
Stolberg-Schneidmühle 13:52:00
-
Stolberg-Mühlener Bahnhof 13:54:00
-
Stolberg-Rathaus 13:56:00
Route:
-
Aachen Hbf
-
Aachen Schanz 13:35:00
-
Aachen West 13:37:00
-
Kohlscheid 13:43:00
-
Herzogenrath 13:48:00
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein 13:52:00
-
Herzogenrath-August-Schmidt-Platz 13:53:00
-
Alsdorf-Busch 13:56:00
-
Alsdorf-Annapark 13:58:00
Route:
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen
-
Misereor, Aachen 13:34:00
-
Alter Posthof, Aachen 13:37:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 13:39:00
-
Bushof, Aachen 13:42:00
-
Hansemannplatz, Aachen 13:47:00
-
Blücherplatz, Aachen 13:48:00
-
Ludwig Forum, Aachen 13:49:00
-
Talbot, Aachen 13:50:00
-
Liebigstraße, Aachen 13:51:00
-
Prager Ring, Aachen 13:53:00
-
Haaren Markt, Aachen 13:55:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 13:57:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 13:58:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 14:01:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 14:02:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 14:03:00
-
Ringstraße, Würselen 14:04:00
-
Kirche, Würselen 14:05:00
-
Markt, Würselen 14:07:00
-
Rathaus, Würselen 14:08:00
-
Bahnhofstraße, Würselen 14:08:00
-
Parkhotel, Würselen 14:10:00
-
Morsbach, Würselen 14:13:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 14:14:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 14:16:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 14:17:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 14:18:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 14:19:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 14:20:00
-
Vier Jahreszeiten, Herzogenrath 14:22:00
-
Häuser Jüd, Herzogenrath 14:23:00
-
Am Hillenberg, Herzogenrath 14:23:00
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath 14:24:00
-
Grünstraße, Herzogenrath 14:24:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 14:26:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 14:28:00
Route:
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen
-
Misereor, Aachen 13:39:00
-
Alter Posthof, Aachen 13:42:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 13:44:00
-
Bushof, Aachen 13:47:00