Hauptbahnhof in Aachen
Hackländerstrasse 5,
52064Aachen
The next departure is direction Dortmund Hbf.
Route:
-
Aachen Hbf
-
Aachen Schanz 04:25:00
-
Aachen West 04:28:00
-
Herzogenrath 04:36:00
-
Übach-Palenberg 04:41:00
-
Geilenkirchen 04:44:00
-
Lindern 04:50:00
-
Hückelhoven-Baal 04:54:00
-
Erkelenz 04:59:00
-
Rheydt Hbf 05:05:00
-
Mönchengladbach Hbf 05:11:00
-
Neuss Hbf 05:24:00
-
Düsseldorf-Bilk 05:34:00
-
Düsseldorf Hbf 05:39:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 05:54:00
-
Wuppertal Hbf 06:00:00
-
Wuppertal-Barmen 06:05:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 06:08:00
-
Schwelm 06:13:00
-
Ennepetal 06:16:00
-
Hagen Hbf 06:24:00
-
Wetter(Ruhr) 06:34:00
-
Witten Hbf 06:40:00
-
Dortmund Hbf 06:50:00
Route:
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen
-
Misereor, Aachen 04:31:00
-
Alter Posthof, Aachen 04:33:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 04:35:00
-
Bushof, Aachen 04:37:00
-
Hansemannplatz, Aachen 04:41:00
-
Blücherplatz, Aachen 04:42:00
-
Ludwig Forum, Aachen 04:43:00
-
Talbot, Aachen 04:44:00
-
Liebigstraße, Aachen 04:45:00
-
Prager Ring, Aachen 04:47:00
-
Haaren Markt, Aachen 04:48:00
-
Haaren Denkmal, Aachen 04:49:00
-
Haaren Am Haarberg, Aachen 04:50:00
-
Broichweiden Kaninsberg, Würselen 04:52:00
-
Mauerfeldchen, Würselen 04:53:00
-
Rhein-Maas Klinik, Würselen 04:54:00
-
Ringstraße, Würselen 04:55:00
-
Kirche, Würselen 04:56:00
-
Markt, Würselen 04:57:00
-
Rathaus, Würselen 04:58:00
-
Bahnhofstraße, Würselen 04:58:00
-
Parkhotel, Würselen 05:00:00
-
Morsbach, Würselen 05:01:00
-
Von-Görschen-Straße, Würselen 05:02:00
-
Bardenberg Grindelstraße, Würselen 05:03:00
-
Bardenberg Steinbusch, Würselen 05:04:00
-
Bardenberg Wasserturm, Würselen 05:05:00
-
Bardenberg Wilhelmstein, Würselen 05:06:00
-
Bardenberg Kamper Gracht, Würselen 05:07:00
-
Vier Jahreszeiten, Herzogenrath 05:08:00
-
Häuser Jüd, Herzogenrath 05:09:00
-
Am Hillenberg, Herzogenrath 05:09:00
-
Elsa-Brändström-Straße (Schulzentr.), Herzogenrath 05:10:00
-
Grünstraße, Herzogenrath 05:10:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 05:11:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 05:13:00
Route:
-
Aachen Hbf
-
Aachen-Rothe Erde 04:34:00
-
Eilendorf 04:39:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf 04:43:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.27 04:50:00
-
Stolberg-Schneidmühle 04:52:00
-
Stolberg-Mühlener Bahnhof 04:55:00
-
Stolberg-Rathaus 04:56:00
Route:
-
Aachen Hbf
-
Aachen Schanz 04:39:00
-
Aachen West 04:42:00
-
Kohlscheid 04:48:00
-
Herzogenrath 04:52:00
-
Übach-Palenberg 04:56:00
-
Geilenkirchen 05:00:00
-
Lindern 05:06:00
-
Brachelen 05:12:00
-
Hückelhoven-Baal 05:15:00
-
Erkelenz 05:20:00
-
Herrath 05:24:00
-
Wickrath 05:28:00
-
Rheydt Hbf 05:31:00
-
Mönchengladbach Hbf 05:37:00
-
Viersen 05:44:00
-
Anrath 05:49:00
-
Forsthaus 05:53:00
-
Krefeld Hbf 05:58:00
-
Krefeld-Oppum 06:01:00
-
Krefeld-Linn 06:04:00
-
Krefeld-Uerdingen 06:06:00
-
Krefeld-Hohenbudberg Chempark 06:09:00
-
Rheinhausen 06:13:00
-
Rheinhausen Ost 06:15:00
-
Duisburg-Hochfeld Süd 06:18:00
-
Duisburg Hbf 06:24:00
-
Mülheim(Ruhr)Styrum 06:30:00
-
Mülheim(Ruhr)Hbf 06:33:00
-
Essen West 06:38:00
-
Essen Hbf 06:43:00
-
Essen-Steele 06:48:00
Route:
-
Aachen Hbf
-
Aachen Schanz 04:39:00
-
Aachen West 04:42:00
-
Kohlscheid 04:48:00
-
Herzogenrath 04:52:00
-
Übach-Palenberg 04:56:00
-
Geilenkirchen 05:00:00
-
Lindern 05:06:00
-
Heinsberg-Randerath 05:14:00
-
Heinsberg-Horst 05:16:00
-
Heinsberg-Porselen 05:18:00
-
Heinsberg-Dremmen 05:20:00
-
Heinsberg-Oberbruch 05:23:00
-
Heinsberg Kreishaus 05:25:00
-
Heinsberg(Rheinl) 05:27:00
Route:
-
Hauptbahnhof (Bus), Aachen
-
Misereor, Aachen 04:51:00
-
Alter Posthof, Aachen 04:53:00
-
Elisenbrunnen, Aachen 04:55:00
-
Bushof, Aachen 04:57:00
-
Hansemannplatz, Aachen 05:01:00
-
Blücherplatz, Aachen 05:02:00
-
STAWAG, Aachen 05:03:00
-
Carolus Thermen, Aachen 05:03:00
-
Rolandstraße, Aachen 05:04:00
-
Alter Tivoli, Aachen 05:05:00
-
Sportpark Soers, Aachen 05:06:00
-
Eulershof, Aachen 05:07:00
-
Strangenhäuschen, Aachen 05:08:00
-
Kaisersruh, Würselen 05:09:00
-
Paulinenstraße, Würselen 05:11:00
-
Neuhauser Straße, Würselen 05:12:00
-
Parkhotel, Würselen 05:14:00
-
Brückweg, Würselen 05:14:00
-
Gouleystraße, Würselen 05:15:00
-
Immeln, Würselen 05:15:00
-
Birk, Würselen 05:17:00
-
Schleibach Schleibacher Hof, Alsdorf (Rheinland) 05:19:00
-
Ofden Überheide, Alsdorf (Rheinland) 05:20:00
-
Kellersberg Weiher, Alsdorf (Rheinland) 05:22:00
-
Annapark Bahnhof (Bus), Alsdorf (Rheinland) 05:24:00
-
Anna I, Alsdorf (Rheinland) 05:25:00
-
Denkmalplatz, Alsdorf (Rheinland) 05:26:00
-
Schaufenberger Straße, Alsdorf (Rheinland) 05:27:00
-
Linnicher Straße, Alsdorf (Rheinland) 05:27:00
-
Gesamtschule, Alsdorf (Rheinland) 05:28:00
-
Neuweiler, Alsdorf (Rheinland) 05:29:00
-
Oidtweiler Kloshaus, Baesweiler 05:30:00
-
Oidtweiler Kapelle, Baesweiler 05:31:00
-
BürgerMitteBaesweiler, Baesweiler 05:32:00
-
Bushof, Baesweiler 05:33:00
-
Parkstraße, Baesweiler 05:34:00
-
Jülicher Straße, Baesweiler 05:35:00
-
Gymnasium, Baesweiler 05:36:00
-
Urweg, Baesweiler 05:36:00
-
Fidelisstraße, Baesweiler 05:37:00
-
Geilenkirchener Straße, Baesweiler 05:39:00
-
CAP Kreisverkehr, Baesweiler 05:40:00
-
CasinoPark, Baesweiler 05:41:00
-
CarlAlexanderPark, Baesweiler 05:42:00
-
Reyplatz, Baesweiler 05:43:00